Język angielski

Język angielski


Stawiamy duży nacisk na naukę języka angielskiego. Każda grupa ma zajęcia dwa razy w tygodniu z nauczycielem języka angielskiego, a w pozostałe dni wychowawcy utrwalają treści z lekcji podczas codziennych zajęć. W wieku dziecięcym umysł jest bardzo chłonny i doskonale przyswaja języki obce. Jesteśmy przekonani o pozytywnych efektach nauki języka angielskiego. Najlepszym dowodem na to są rodzice, którzy zaskoczeni, informują nas o tym, że dziecko w domu zaczyna nagle mówić lub śpiewać coś po angielsku. Nie przeszkadza wcale fakt, że u dwu-, trzy-latków mowa dopiero się kształtuje. Już dwulatki przyswajają brzmienie, rytm języka obcego, powoli zanurzają się w język angielski.

Raz w roku na wiosnę organizujemy konkurs języka angielskiego. Wyniki zawsze nas zaskakują, bo dzieci sporo rozumieją już po kilku miesiącach nauki.

Lekcje języka angielskiego prowadzi mgr Paulina Siemak.

prywatne przedszkole szczecin, przedszkole szczecin, przedszkole prywatne szczecin, przedszkole integracyjne szczecin, najlepsze przedszkole szczecin, nabór do przedszkoli szczecin, rekrutacja do przedszkola szczecin, integracja sensoryczna szczecin, wwr szczecin, przedszkole niepubliczne szczecin, terapia dla dzieci szczecin, żłobek Szczecin, opieka nad dziećmi szczecin, klub malucha Szczecin, opiekunki Szczecin, żłobek warszewo