O nas

NA STR

Przedszkole „Bystrzaki” powstało we wrześniu 2011. Na początku zarejestrowane jako „Punkt Przedszkolny Bystrzaki”, a od stycznia 2014 działa już jako „Niepubliczne Przedszkole Bystrzaki”.

Nasza placówka wpisana jest do ewidencji działalności oświatowej pod numerem Woś-S.4430.602.2013 i ewiduje w rejestrze Niepublicznych Przedszkoli Urzędu Miasta Szczecin. W związku z tym jesteśmy pod ciągłym nadzorem Urzędu Miasta, Sanepidu i Kuratorium Oświaty. Przeprowadzona przez Kuratorium Oświaty w maju 2015 ewaluacja problemowa podsumowała działalność naszego przedszkola w oficjalnym raporcie. (raport z ewaluacji)

Przedszkole mieści się w spokojnej części śródmieścia przy ul. Monte Cassino 18 w pobliżu Urzędu Miasta i Jasnych Błoni. To właśnie sąsiedztwo Parku Kasprowicza daje nam codzienną okazję do obcowania z przyrodą i obserwowanie zmian natury w cyklu pór roku (zobacz naszą lokalizację w Google Maps).

Na potrzeby przedszkola został zaadaptowany lokal o powierzchni ok 120 m2, który spełnia wszelkie wymogi budowlane, przeciwpożarowe i wytyczne sanepidu dotyczące niepublicznych przedszkoli. Do dyspozycji mamy duży ogród, oraz wydzielony plac zabaw, wyłącznie do naszego użytku.(zdjęcia)

W roku szkolnym 2017/18 dzieci w przedszkolu podzielone sę na dwie grupy wiekowe : 2-3,5- oraz 4-5-latki. Nad każdą grupą opiekę sprawuje dwóch wychowawców (zobacz naszą kadrę).

GRUPA KROKODYLKI -4 -5 LATKI (ZERÓWKA)

GRUPA ŻYRAFKI- 3 LATKI

Posiłki dla dzieci przygotowuje firma cateringowa „Kubuś”, która specjalizuje się w żywieniu zbiorowym przedszkoli. Śniadania i obiady, które nam dostarczają są smaczne i świeże, a przede wszystkim chętnie zjadane przez dzieci (zobacz nasz jadłospis).

Więcej o tym, jak pracujemy w zakładce „Metody pracy”